Dôležité je mať cieľ

Informujte nás o Vašich cieľoch a my Vám ich pomôžeme zrealizovať.

Kontaktujte nás
Cenník našich služieb

O nás

Sme tím trénerov zostavený z absolventov a študentov Fakulty športu, ktorí sa zdokonaľujú, vzdelávajú a pravidelné sa zúčastňujú školení v oblasti fitnes a zdravej výživy. Nadobudnuté vedomosti si medzi sebou vymieňame, aby sme mali čo najväčší rozhľad poznatkov a čo najlepšiu efektívnosť pri dosahovaní cieľov našich klientov.treneri_presov_fitnescentrum

Filozófia GM training vychádza z toho, že človek by mal cvičiť a dbať na životosprávu hlavne kvôli zdraviu! Vzhľad by mal byť až druhoradý. Gro našich tréningov je postavené na posilnení stredu tela (core)a svalov HSS (hlbokého stabilizačného systému). Pri práci s klientmi sa zameriavame v prvom rade na osvojenie správnej techniky cvikov, rozvoj kĺbovej pohyblivosti a posilnenie chrbtových či brušných svalov. Potom nasleduje dosahovanie vytýčených cieľov, či už je to redukcia tuku, naberanie svalovej hmoty, rozvoj sily alebo kondície.

Špecializujeme sa na funkčný tréning v ktorom využívame cvičenia s vlastnou váhou a pracujeme s náčiniami ako trx, olympijská tyč, kettlebell, overbal , bossu či expandre.

Pracujeme taktiež s profesionálnymi športovcami či tímami, najčastejšie v prípravnom období kedy rozvíjame ich silovo-kondičnú stránku.

Sme tvorcami projektu skupinových pohybových programov pre začiatočníkov alebo mierne pokročilých cvičencov.

Zo zdravotných cvičení sa špecializujeme predovšetkým na SM systém.

V prípade že Vás zaujala niektorá z našich ponúk neváhajte nás kontaktovať.

Motto od nás pre Vás: Najvýhodnejšia investícia je do zdravia!

GM training

Sme tím trénerov zostavený z absolventov a študentov Fakulty športu, ktorí sa zdokonaľujú, vzdelávajú a pravidelné sa zúčastňujú školení v oblasti fitnes a zdravej výživy.

čítať viac

Rýchly kontakt

GM training
Fitness Centrum Olymp
Sabinovská 3, Prešov

telefón: +421 915 304 326
email: info@gmtraining.sk
Sleduj na Facebooku